Třídní stránky 6. C, školní rok 2018/2019

Jsme třída 6. C s velkou chutí něco podnikat a něco nového se naučit o sobě a o světě kolem nás.

Právě začínáme na druhém stupni a těšíme se na dobrodružství, která jsou před námi!

V září jsme absolvovali adaptační kurz, více v galerii. Učíme se respektovat se navzájem a poznáváme nove učitele a učitelky na druhém stupni.

V říjnu jsme navstivili planetárium a šli na procházku do Stromovky. Připomněli jsme si, co jsme se naučili nového v přírodopisu a zeměpisu o Zemi a Sluneční soustavě. Také jsme oslavili podzimní přírodu a prohloubili vztahy s ostatními sestymi třídami a s naším třídním učitelem. Více v galerii.

V listopadu jsme zorganizovali v rámci Dne rodičů kreativní dílnu. Vyráběli jsme české vlajky a uvědomili si, že jsme hrdí na naši vlast.

Těšíme se na další školní i mimoškolní akce, které nás čekají.

Třídní učitel