Úvod

Jsme šikovná třída složená z 30 osobností a máme mezi sebou spoustu přátel. Chceme respektovat naše odlišnosti a učit se novým věcem. 

Máme za sebou první týdny školy, opět jsme se viděli s kamarády a potkali se s učiteli. Seznámili jsme se s novou paní učitelkou na angličtinu a s novým panem učitelem na ČSP. Začali jsme konverzovat na novém volitelném předmětu anglická konverzace a začali sportovky a výtvarně dramatický kroužek. Škola nás baví, hlavně když jsme spolu. 

Začínáme přemýšlet nad tím, kam půjdeme na střední školu, s tím nám mohou pomoci také Profi-testy. Čeká nás první projektový den. Letos se toho opět mnoho nového naučíme a hlavně, zopakujeme si to, co jsme o prázdninách zapomněli:) A teď jedna nová věc, čeká nás volba tématu závěrečné práce. Můžeme si vybrat mentora z řad učitelů, které nás učí, s tím budeme celý rok spolupracovat na našem dílku. Naučíme se psát kvalitně a zajímavě o tom, co nás zajímá.

Znovu jsme spustili google učebny, kde se dozvíte, co se aktuálně učíme. Tak nezapomeneme na žádný úkol a žádný test pro nás nebude problém, protože budeme připraveni. 

Těšíme se na to, co nás čeká. Sledujte tuto část, která bude aktualizovaná a hlavně část novinky a výuka.

Třídní učitel