Informace o organizaci kroužků na rok 2023/2024 najdete zde.

Rozpis kroužků uvádíme zde:

Umístění zájmových kroužků:

Chytré hlavičky - hudebna (děti čekají na lektora v suterénu u schodů na lavičce).

Papírové modelářství - třída 1. C (děti čekají na lektora v suterénu u schodů na lavičce).

Přírodovědný kroužek - suterén, klub.

Keramika - učebna pracovního vyučování/dílen (žáky 4. - 7. tříd vyzvedne lektor u hlavního vchodu).

Flétna - 1. patro vlevo, učebna cizích jazyků (děti čekají na lektora v suterénu u schodů na lavičce).

Konverzace AJ 3. ročník - přízemí, hudebna - (děti čekají na lektora v suterénu u schodů na lavičce).

Konverzace AJ 4. - 5. ročník (ÚT) - 2. patro, vlevo, učebna AJ (děti čekají na lektora v suterénu u schodů na lavičce).

Konverzace AJ 4. - 5. ročník (ČT)- 1. patro vlevo, učebna cizích jazyků (děti čekají na lektora v suterénu u schodů na lavičce).

Basketball, Fotbal, Florbal,Pohybové hry - tělocvična (děti čekají na lektora v suterénu u schodů na lavičce).

Jóga - přízemí, hudebna - (děti čekají na lektora v suterénu u schodů na lavičce).

Výtvarný kroužek - přízemí, kuchyňka (děti čekají na lektora v suterénu u schodů na lavičce).

Origami, 3D tisk - učebna Velká PC, 3. patro (děti si vyzvedne lektor ve vestibulu školy, u hlavního vchodu).