Naše jídelna

Důležité informace k provozu školní jídelny:

Záležitosti, které se týkají stravování, vyřizuje vedoucí školní jídelny paní Irena Šperlová:

tel.: 272 088 227, zde je i záznamník k odhlašování obědů

e-mail: sperlovai@zsmendelova.cz

Podle vyhlášky MŠMT č. 107/2005 Sb., v platném znění, jsou žáci zařazováni  do kategorií strávníků ne podle třídy, ale podle data narození.

Příloha č. 2 této vyhlášky stanoví kategorie strávníků podle data narození takto:

strávníci 07 - 10 let - 1. stupeň,  38,- Kč za oběd (měsíčně 836,- Kč)
strávníci 11 - 14 let - 2. stupeň,  40,- Kč za oběd (měsíčně 880,- Kč)
strávníci 15 a více let - 3. stupeň,  43,- Kč za oběd (měsíčně 946,- Kč)
cizí strávníci 95,- Kč za oběd

Žáci, kteří dosáhnou v tomto školním roce (1. 9. 2023 - 31. 8. 2024) 11 nebo 15 let, budou již patřit do vyšší kategorie.

Žáci v době nepřítomnosti ve škole nemají nárok na oběd. Výjimkou je první den neplánované absence. Obědy je potřebné odhlásit do 7:30 hodin.

Vaříme pro děti s celiakií, ostatní diety je možné individuálně dohodnout s vedoucí školní jídelny.

Přihláška na stravování

číslo účtu školní jídelny: 10834041/0100

Vážení rodiče,

abychom Vašim dětem mohli poskytovat co nejlepší služby, budeme velmi rádi, napíšete-li nám všechny Vaše připomínky a náměty k chodu školní jídelny. Za Vaše e-maily Vám předem děkujeme.