Vítejte na stránkách třídy 8. A.

AKTUALIZOVÁNO 12.4.

Už více než měsíc je 27 žáků 8. A odkázáno na dálkové vyučování. Začínáme si uvědomovat, že v určitém smyslu nám škola opravdu chybí. Jako třídní učitelka chci 8. A moc pochválit, že se s úkoly většinou potýkají velmi dobře. Naprostá většina žáků se snaží neztratit nit, a dělat to, co lze řešit takto dálkově, nejlépe jak umí.

Určité stránky "normální" výuky nám asi chybí a asi by to nešlo takto provozovat donekonečna. Ale na žácích vidím i velký skok vpřed, co se jejich osobní zodpovědnosti týká - komunikují ONI OSOBNĚ, rodiče to za ně nevyřídí. A mnozí z nich neváhají pokládat dotazy v emailu, a z toho mám obrovskou radost.

Věřím, že z této neobvyklé situace vytěžíme to nejlepší, co se z ní vytěžit dá, než začne zase standardní režim.

Přeji všem pevné zdraví a pevné nervy (obzvláště rodičům :) )

V sekci Výuka jspu nyní soustředěny veškeré pokyny k výuce a domácí práce pro každý předmět.