Kdo jsme?

Ahoj!

My jsme třída 5. A 6.A. Je nás 31. 15 kluků a 16 holek. Je nás 29. 15 kluků a 14 holek. Jsme hodná třída, ale někdy hodně zlobíme. Rádi píšeme příběhy. Jsme zapojeni v projektu Čtením pomáháme#laskavec. (Simča a Kiki)

Jsme hlasitá, ukecaná a poměrně chytrá třída. Umime celkem dobře sporty a také umíme zpívat. Ve druhé třídě se 1. D spojila s částí 1. A. (Matěj a Tomáš)

Máme paní učitelku Miriam. Dělá nám hrozně moc pomůcek k učení, hry a různé kartičky s otázkami, větami a tak. Máme program, který se jmenuje #laskavec. Dáváme si navzájem špachtle Děkuji a Mrzí mě, co jsi udělal. Za špachtličky Děkuji dostáváme diamantíky a za určitý počet pak celá třída dostává odměnu. Taky máme špachtličky na odreagování. Ve třídě máme hodně HODNĚ anglických knížek. Můj nejoblíbenější předmět je AJ. Máme na ni totiž naši paní učitelku. Pouští nám různé písničky, krátké pohádky a hraje s námi hry. Nechápu, že se z toho nezblázní. (Charlot)

Naše třída je velni ukecaná. Je nás tady 31 29, ale skoro nikdy nás není plný počet. Zažili jsme zatmění Slunce a psali jsme dopisy známým osobnostem. Několik nám jich odpovědělo. Máme rádi, když hrajeme nějaké hry o hodině a máme rádi naši třídní učitelku. Jsme šikovní na VV, jsme kreativní a... a máme dobrý smysl pro humor. (Eneko, Radek, Fanda)

Výzdoba naší třídy: Máme rozvrh hodin, který je seskládaný z kartiček a paní učitelka ho sama vyrobila. Kalendář je z trochu větších kartiček a taky ho vyrobila paní učitelka. Dále máme ve třídě síť z lana, na které jsou kolíčky připevněny naše obrázky. Také tu máme pravidla naší třídy např: Netrap se tím, co nejde změnit. (Šimon a Jony)

Máme spoustu dobrých, ale i zlých "zlozvyků". Dobré například: Učíme se na každý test a dáváme pozor. A naopak zlé, že NEdáváme pozor, houpeme se na židlích a cucáme pera. Také hodně zapomínáme pera. Ale na VV a tělák jsme moooc šikovní. I když při tom trochu mluvíme. Zažili jsme spolu spoustu superúžasněskvělých zážitků a výletů. (Terka Z.)