Třídní stránky 8. C, školní rok 2020/2021

Jsme šikovná třída složená z 29 osobností a talentů a učíme se být tým. Chceme respektovat naše odlišnosti a učit se novým věcem.

Přešli jsme do druhého pololetí, uzavření známek je za námi, uff. Není lehké se učit doma online. Ale s podporou rodičů a učitelů to jde. Chodíme na individuální konzultace a těšíme se, až nás zase pustí do školy. Než se to ale stane, je třeba si také zacvičit a neztratit formu, zapojte se do projektu: Mendelko, běž!

Čeká nás druhá část projektu "Děti učí", ten nastane, až se vrátíme do školy. Také, pokud nezasáhne vyšší moc, pojedeme do Rakouska na hory 7.-12.3.2021.

Jarní prázdniny proběhnou 22.-28.2.

Sledujte pravidelně zadání od všech učitelů a plňte pilně zadané úkoly. A snažte se dávat při hodinách pozor a dělejte si pečlivě poznámky do sešitů, vynaložená píle bude odměněná nejen znalostmi a dobrým pocitem, ale i lepší vyhlídkou na střední školu.

Hodně zdraví, síly a dobré vůle.

Třídní učitel