AJ Siv

Autor(ka):
Petr Sivaninec

Hodnocení:

Váha známky 0,2: práce v hodině, aktivita,…

Váha známky 0,3: Malý testík, zkoušení, krátká práce v hodině. Tyto známky budou nejčastější.

Váha známky 0,6: skupinová práce, náročnější práce v hodině, projekt, velký test (moc jich nebude), zápis ve čtenářském deníku

Váha 1,0: mimořádně náročný úkol/zadání

Domácí úkoly jsou na bázi dobrovolnosti.

Krátké malé testy nejsou hlášené dopředu. Žáci se připravují z hodiny na hodinu. Velké testy jsou hlášené týden dopředu.

Čtenářské deníky

V 8. ročníku vedeme v AJ čtenářské deníky. Minimum jsou 2 zápisy za pololetí. Za každý zápis je známka s váhou 0,6. Podporované jsou klasické knihy, e-booky, komiksy, wattpad. Lze se domluvit na dalších alternativách. Podrobnosti si řekneme na první hodině AJ.