Výuka v posledním týdnu školy

 

Čtvrtek – den s třídním učitelem – vzhledem k počasí jsme se s dětmi dohodli, že do lesoparku nepůjdeme. Uděláme si na zahradě školy (kde je stín vzrostlých stromů) piknik. Já přinesu melouny a popkorn, děti si mohou přinést vlastní občerstvení. K dispozice bude i nádoba s vodou – vodní pistole a stříkačky vítány. Děti si mohou vzít s sebou peníze, zajdeme i na zmrzlinu. Konec bude ve 12 hodin.

Pátek – vydávání vysvědčení během první vyučovací hodiny.

 

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies