Výuka v posledním týdnu školy
Čtvrtek – den s třídním učitelem – vzhledem k počasí jsme se s dětmi dohodli, že do lesoparku nepůjdeme. Uděláme si na zahradě školy (kde je stín vzrostlých stromů) piknik. Já přinesu melouny a popkorn, děti si mohou přinést vlastní občerstvení. K dispozice bude i nádoba s vodou – vodní pistole a stříkačky vítány. Děti si mohou vzít s sebou peníze, zajdeme i na zmrzlinu. Konec bude ve 12 hodin.
Pátek – vydávání vysvědčení během první vyučovací hodiny.