ŠVP – středa 17. 6.
Dnes jsme navštívili Klatovy. Byli jsme v katakombách, prohlédli si jezuitskou kolej, vyslechli si velmi zajímavou přednášku v barokní lékárně U Bílého jednorožce a vyšplhali na Černou věž. Zítra nás čeká krátká vycházka na zmrzlinu, hry v lese a odpolední balení.