ŠVP – čtvrtek 18. 6.

Dnes jsme se rozloučili s okolními lesy a u kiosku si počkali na zmrzlinu. Zahráli jsme si poslední běhací pátračku a postavili několik domečků. Večer už budeme balit a těšit se domů.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies