Závěr školního roku
Vážení rodiče,
děkuji za účast na Slavnosti Slabikáře a celoroční spolupráci.
Posílám ještě několik informací k posledním dnům školního roku:
- středa 24. 6. - třídnické práce, rozdávání výkresů, sešitů, úklid třídy, děti si mohou odnášet kufříky a tělocvik
- prosím, aby si žáci přinesli tašku na tyto věci
- ve 13, 30 budou žáci vystupovat na slavnostním rozloučení s deváťáky, pokud je to možné vyzvedněte děti až ve 14 h z družiny
- čtvrtek 25. 5. - den s třídním učitelem - budeme v třidě hrát deskovky a zajdeme si pro nanuka. Prosím, aby si děti přinesly 30 Kč. Tento den nám stačí batůžek.
- pátek 26. 6. - vydávání vysvědčení, výuka do 9 h (v provozu je i družina, obědy se vydávají od 11 h)
Ve čtvrtek si děti odnesou vše z šatní skříňky a nechají ji otevřenou pro prázdninový úklid. Klíčky od skříněk si děti nechávají. Příští rok mají stejnou skříňku. Také zůstáváme ve stejné učebně. Ale už jako druháci. :-)
Děkuji.
M. Nešporová