Den s třídním učitelem - 25.6.
Ve čtvrtek 25.6. se budeme věnovat aktivitám ve třídě, poté půjdeme na zmrzlinu a den zakončíme na školním hřišti. Děti si vezmou pouze batůžek, svačinu, pití a 45,- na zmrzlinu. Prosím namazat opalovacím krémem a mít pokrývku hlavy. Vyučování ukončíme ve 12:50.