Modernizace odborných učeben

Základní škola, Praha 4, Mendelova 550 požádala v lednu 2021 o podporu z OP PPR ČR v rámci 48. výzvy – Modernizace zařízení a vybavení pražských škol III. Žádost uspěla a v červenci 2022 byl vydán Právní akt (Smlouva o financování) s příslibem dotace až 1 799 999,93 Kč (z toho 999 999,96 Kč z EFRR – EU a 799 999,97 z rozpočtu MHP) z celkových výdajů projektu 2 321 458,79 Kč. I přes zvyšující se ceny na trhu, se škola rozhodla projekt realizovat a na konci roku 2022 vypsala výběrová řízení pro získání dodavatele vybavení učeben a dodavatele stavebních prací.

Fyzickou realizací projektu dojde k modernizaci odborných učeben. Cílem jsou drobné stavební práce a úpravy a pořízení moderního vybavení pro odbornou učebnu dílen, tři odborné učebny cizích jazyků a odbornou učebnu přírodních věd. V rámci projektu bude pořízeno nové technické vybavení, nábytek a pomůcky pro výuku a budou realizovány související stavební práce. Díky realizaci projektu dojde ke zkvalitnění výuky cizích jazyků, polytechnických předmětů a předmětů přírodních věd.

Soubory ke stažení