Úspěchy malých fotbalistů

V úterý 22.1. jsme se s našimi žáky 1. a 2. tříd zúčastnili Dětského fotbalového poháru ve sportovní hale VS Jedenáctka. Do turnaje jsme přihlásili dva týmy, jeden tým tvořili prvňáčci, druhý tým byl složen z žáků druhých tříd.

Pro tým prvních tříd byl turnaj hlavně velký zážitkem, někteří se takovéto akce zúčastnili poprvé v životě a nakonec obsadili 8. místo. Náš druhý tým složený z žáků 2. tříd byl na turnaji úspěšnější. Kluci s přehledem postoupili ze skupiny do semifinále, kde bohužel nestačili na soupeře a čekalo na ně utkání o 3. místo. V tomto zápase měli naši žáci spoustu možností, jak vstřelit branku a zvítězit. V normální hrací době se jim to však nepovedlo a v penaltovém rozstřelu měli nakonec méně štěstí a obsadili v turnaji hezké 4. místo.

Děkujeme žákům za reprezentaci školy. Panu trenérovi Janu Špinkovi za vedení týmu.