ATS Domino

Taneční kroužek AT studio Domino na ZŠ Mendelova nabízí děvčatům ale i chlapcům ve věku 6 - 10 let každý čtvrtek od 15,30 v tělocvičně školy ucelený taneční program v rekreační úrovni zaměřený na disko dance. Především jsme rádi, že navazujeme na předškolní program na MŠ Anny Drabíkové. Dále účastníci kurzu zde ve škole mohou po absolvování základů pokračovat ve výběrových soutěžních týmech AT STUDIO DOMINO.

Disko dance je ideální na udržení či získání fyzičky, naučí Vás pracovat s tělem, zlepší koordinaci pohybů, rozvijí taneční paměť, rytmus, flexibilitu těla. Během celého roku se naučíte různé taneční sestavičky, ze kterých se závěrem poskládá taneční vystoupení, kterým potom překvapíte své kamarády, rodiče a známe.

Kroužek má návaznost v soutěžním klubu, do kterého můžete postoupit a reprezentovat sebe, klub a ČR na mnoha i zahraničních soutěžích.

Neváhejte a přihlaste se, volná místa ještě jsou. www.atsdomino.cz, tel: 603108236

Pěkný školní rok .... Iva Bičišťová - šefrenérka klubu